Özellikler
Güçlü özellikler ile süreçlerinizi kolaylaştırın, hızlandırın!
Güçlü işletmeler, güçlü yazılımlara ihtiyaç duyar
Çalışanlar ve Özlük Yönetimi

Çalışan personeliniz ile ilgili her türlü bilgi girişini yapabilir, organizasyon yapınıza göre müdürlük, departman, bölge ve bağlı olduğu ve onay verici kullanıcıları belirleyebilirsiniz. KVKK kapsamında gizlenecek bilgileri düzenleyebilir, sadece belirli kullanıcıların görünümüne açabilirsiniz.

Kişi detay kartında dosyalarını, izinlerini, masraflarını, formlarını, katıldığı eğitimleri, performans raporlarını üyeliklerini ve zimmetli demirbaşlarını görebilirsiniz.

Kullanıcılarınız arasında seçeceğiniz kriterlere göre birleşik detaylı arama yapabilir, arama kriterlerinizi saklayabilir, istatistiksel grafikleri görebilir ve sonuçları dışarıya aktarabilirsiniz.

Kişiye özel dosyaları tipe ve tarihine göre tanımlayabilir, elektronik ortamda listeleyebilirsiniz. Kullanıcıları izin ve avans durumlarına göre takip edebilirsiniz.

Eğitimlerini, yetki devirlerini, zimmetlerini ve kontrol gerektiren sertifika / lisanlarını yönetebilirsiniz.

Kullanıcı masraflarını tipine, onay durumuna ve tarihine göre filtreleyebilir, forma eklenme durumlarını görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları, Başvurular
Açık Pozisyonlar

Eleman ihtiyacınız olduğu açık pozisyonları departman ve görev tanımı bazında tanımlayabilir, bunların web sitenizde açık olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Pozisyon bilgisi ve başvuru linkini üyelik gerektirmeden doldurulabilmesi için dışarıya link verebilir, kendi kurumsal web sitenizde ekleyebilirsiniz.

Hangi açık pozisyona kaç başvuru aldığınızı görebilirsiniz.

Alınan Başvurular

Açık pozisyonlara yapılan başvuruları listeleyebilir, doğrudan bir başvuru ekleyebilir ve bütün başvuruların durumlarını görebilirsiniz.

Yapılan Görüşmeler

Başvurular için yapılan iş görüşmelerin kayıtlarını, durumlarını ve notlarını sorgulayabilirsiniz.

Demirbaş ve Zimmetler
Demirbaş Kategorileri

Firma içerisinde yer alan bilgisayar, elektronik, eşya, telefon, araç, yazılım gibi kategorileri kendinize göre çoğaltabilir ve alt kategoriler tanımlayabilirsiniz. Her bir kategori için özel bilgi giriş alanları tanımlayabilirsiniz.

Demirbaş Listesi

Seçtiğiniz kategoriler altına istediğiniz kadar demirbaşı ürün, marka, model, seri no, fiyat ve durum bilgisi ve kategoriye özgü özel bilgi alanları ile sistemde kaydedebilirsiniz.

Tamir ve bakım gibi ek işlemleri de demirbaş detayına kaydedebilirsiniz. Her bir demirbaş için sabit bir karekod üretebilir ve topluca çıktı alabilirsiniz.

Zimmetler

Kayıtlı demirbaşları sistemde kayıtlı olan kullanıcılara zimmetleyebilirsiniz. Demirbaş bazında geçmiş kullanım raporunu alabildiğiniz gibi, kişi bazında üzerindeki demirbaş dökümünü de alabilirsiniz.

Raporlamalar

Kategori, departman, kişi ve zimmet durumuna göre demirbaşları raporlayabilirsiniz.

E-Formlar
İzin Formları

Kullanıcılarınızın izin taleplerini sistem üzerinden alabilir ve belirleyeceğiniz onay istemi içerisinde sonuçlandırabilirsiniz.

Her bir izin tipi için ek parametreler tanımlayabilir, geçerliliklerini, son onay sistemini, dosya ve açıklama gereklilikleri ile bakiye işlemlerini yönetebilirsiniz.

Kişi bazında hangi tipte izinin hangi tarih aralıklarında hangi gerekçeler ile ne kadar kullanıldığını sorgulayabilirsiniz.

Masraf Formları

Kullanıcılar iş ile bağlantılı yaptıkları masrafları belirleyeceğiniz koşullar ile sisteme tanımlayabilir.

Aylık olarak yapılan masraflar bir formda toplanarak muhasebe birimine gönderilebilir, bu aşamada kullanıcı üzerinde avans varsa avansından düşülebilir.

Masraf Formları

Kullanıcılar iş ile bağlantılı yaptıkları masrafları belirleyeceğiniz koşullar ile sisteme tanımlayabilir.

Aylık olarak yapılan masraflar bir formda toplanarak muhasebe birimine gönderilebilir, bu aşamada kullanıcı üzerinde avans varsa avansından düşülebilir.

Avans Formları

İş ile ilgili talep edilen avanslar bu bölümden takip edilebilir. Aylık bazda alınan avanslar listelenebilir.

Satın Alım Formları

Kullanıcılarınızdan satın alım taleplerini tek bir platformdan alabilir, teklif aşamasına kadar kontrolünü sağlayarak onay süreçlerinden geçirebilirsiniz

Mesai Formları

Fazla mesai bilgilerini sistemden alabilir, varsa masraflarının eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Seyahat Formları

Şehir dışı görevlendirmeler ile ilgili bilgilerin yer aldığı bölümdür, kişini nereye hangi görev ile gittiği, avans alıp almadığı bilgileri girilir.

Araç Formları

Kullanıcılar işi gereği şirket araç havuzundan araç alacak ise hangi iş için kullanacağı ve nereye gideceği bilgisini sisteme girer, kişi aracı teslim ettiğinde teslim saati ile ilgili bilgileri de girerek süreci sonlandırır.

Hangi aracın hangi tarihlerde kimler tarafından kullanıldığı veya kimin hangi tarihlerde hangi aracı hangi iş için kullandığı raporlanabilir.

Demirbaş olarak kayıtlı araçlarınıza ilişkin kaza bilgilerini, kişi, bilgi ve belgeleri ile sisteme girebilirsiniz.

Araçlarınıza ilişkin yapılması gereken kontrolleri belirleyebilir ve zimmetli kullanıcıdan bu bilgileri belirttiğiniz aralıklar ile girmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteriler
Müşteri ve Alt Birimleri

Hizmet Verilen veya hizmet alınan (tedarikçi) ana başlığı altında farklı seviyelerde kategoriler oluşturabilir ve müşterilerinizi yetkili kişi, fatura ve iletişim bilgileri ile saklayabilirsiniz.

Müşteriler alt ve üst olarak birbirlerine bağlanabilir. Alt müşteri birim olarak üst müşterinin altında yer alacaktır.

Müşterilerinize ilişkin kayıtlı kişi, toplantı, görüşme, teklif, fatura, şikâyet, not, evrak ve dosyaları tek bir detaydan görebilirsiniz.

Kişiler

Elektronik rehber olarak kullanabileceğiniz bu alanda müşterilerinize bağlı kişileri listeleyebilir, teklif ve evrak gibi bağlantılarını görebilirsiniz.

Toplantı ve Görüşmeler

Müşterileriniz ile yaptığınız görüşme ve toplantılarınızı kayıt altına alarak kimi kiminle, ne zaman, nerede yapılmış, sonucu nasıl olmuş gibi sorgularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

Teklifler, Taslaklar
Ürün ve Hizmetler

Aldığınız veya verdiğiniz hizmet ve ürünleri ayrı ayrı fiyatlandırabilir ve detaylarını girebilirsiniz. Ürünleri stok, tip, modeline göre gruplandırabilir, bilgi, belge ve ek tanım ile koşullar ekleyebilirsiniz.

Teklif Taslakları

Teklif bölümü PDF dosyası için kendi firmanıza özel taslaklar oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Taslak içeriğindeki dinamik alanları isteğinize göre yönetebilirsiniz.

Teklifler ve Durumları

Müşteri ve ürünlerin seçimini ile teklif alt detay bilgilerini girip, takip sorumlusunu da seçerek belirttiğiniz taslaklar ile PDF formatında dosyalar oluşturabilir, versiyonlayabilir ve bunları müşterilere sistem üzerinden e-posta ile iletebilirsiniz.

Teklifin durumlarını takip edebilir, gerekiyorsa onay süreçlerini tanımlayabilirsiniz.
Teklifler ile ilgili her türlü istatistiği sözel ve grafik olarak görebilir ve bilgilerini dışa aktarabilirsiniz.

Süreli Tedarik Formları

Düzenli aldığınız (Ofis, araç kirası, yazılım lisansı gibi) hizmetleri diğer teklif seçenekeleri ile sisteme tanımlayabilir, sözleşme sonundan önce size hatırlatma gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Gelen ve Giden Evraklar

Gelen ve giden evraklarınız kategorize ederek kayıt altına alabilirsiniz.

Evrakların geliş ve çıkış kaynaklarını mevcut müşteri veri tabanınızdan seçebilir veya serbest alan olarak belirleyebilirsiniz.

Evrakların tiplerine göre yönlendirilecek, bilgi ve gereği onayı verilecek kişileri sistemden tanımlayarak yönlendirebilirsiniz.

Her bir evrak için sistem eşsiz bir takip numarası üretecektir.

Giden evraklar için tekliflerde olduğu gibi taslaklar oluşturabilir, belgeyi PDF olarak üretip bilgi ve gereği onayına yönlendirerek arşivleyebilirsiniz.

Görev ve Talepler
Görev Tanımları

Bir müşteriye bağlı olarak veya olmadan bir kişiye görev tanımı oluşturabilirsiniz.
Görev için başlama, bitirme tarihlerini tanılayabilir, kişinin görev kapsamında eklemesi gereken evrakları belirleyebilirsiniz.

Aylık olarak atanan görevler, durumları kişiler ve görev kapanma süreleri ile ilgili rapor alabilir ve dış ortama aktarabilirsiniz.

Talepler, İstekler

Olası talepleriniz ile ilgili konu başlıkları oluşturabilir ve bu konu başlıkları kapsamında kişilerden istek formları alabilirsiniz. Örneğin bir çalışan bilgisayar (Bilgi İşlem) konusunda bir taleple bulunabilir veya muhasebeden maaş bordrosu isteyebilir, bu talepleri siste üzerinden girilmesini sağlayarak, talep konusunun ilgilisine iletilmesini sağlayabilirsiniz.

ISO Uygunsuzluk Formları

Müşterilerinizden veya kurum için kullanıcılarınızdan aldığınız şikayet ve öneriler için farklı seviyelerde kategoriler oluşturabilir ve her bir kategori için sorumlu kullanıcı atayabilirsiniz.

Talebin hangi müşteriden, kimden, nasıl ve ne zaman geldiğini ek dosya tanımları ile ekledikten sonra neden analizi ve düzeltici faaliyet tanımlarını yaparak kategori sorumlusunun belirlediği sorumlu kullanıcıya yönlendirmesini sağlarsınız.

Sorumlu kullanıcının ilettiği çözüm ve yapılan faaliyet bilgisini girdikten sonra yöneticinin onay ve sonuç değerlendirmelerini kaydedebilirsiniz.

Eklenen formları ISO formatında kurumunuza özel olarak çıktı alabilmeniz mümkündür.

Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim sistemi için farklı doküman tipleri tanımlayabilirsiniz.
Tanımladığınız doküman tiplerine görüntülenmesini istediğiniz departman ve / veya kullanıcı rolünü de seçerek dosya tanımı yapabilir, onay ve kontrol bilgilerini ekleyebilirsiniz.

Tanımlı dosyaları hangi kullanıcıların ne zaman görüntülediklerini de takip edebilirsiniz.

Eğitimler

Belirttiğiniz tarihlerde eğitim tanımlamaları yapabilir, katılımcıları seçerek ekleyebilirsiniz.

Eğitim sonrası katılım durumunu güncelleyebilir ve eğitim dosyalarını katılımcılar ile paylaşabilirsiniz.

Periyodik eğitim tanımlamaları yapabilir ve bunların takvimde gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Anketler ve Toplu İleti

Çalışanlarınız ve müşterileriniz için anketler tanımlayabilir, kullanıcılar için ana sayfada görüntülenmesini ve doldurulmasını sağlayabilir, e-posta ile sistem dışından doldurulmasını sağlayabilirsiniz.

Anket doldurulma oranları görebilir ve sonuçlarını analiz edebilirsiniz.

Yine aynı şekilde çeşitli kriterlere göre seçeceğiniz çalışan ve müşterilerinize toplu e-posta iletisi gönderebilirsiniz.

Duyuru ve Dinamik İçerikler
Dinamik İçerikler

Firma ile ilgili belirlenen başlıklara alt içeriklerde tanımlanarak bilgi girişi yapılabilir. Eklenen içeriğin görüntülenme tipi belirlenebilir, foto, video ve dosya galerisi ekleyebilirsiniz.

Duyurular

Sisteme eklediğiniz duyuruya foto galeri ve dosya tanımlaması yapabilir, ana sayfada yer alıp almayacağına karar verebilirsiniz.

Eklediğiniz bir duyuruyu sistem genelinde herkese e-posta ile gönderebilirsiniz.

Etkinlikler

Etkinlik tanımını tarihi ve detaylı bilgileri ile sisteme ekleyebilir, ana sayfada görünmesini ve takvimde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Forum

Forum bölümünden yetki doğrultusunda bir konu açabilir ve kullanıcıların bu konu altına yorum yazmasını / bilgi paylaşımında bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Organizasyon Şeması, Yetkilendirme

Çalışanlarınızı firmanıza tanımlayabileceğiniz müdürlük, departman ve bölgeler altına dağıtabilir, bağlı olunan üst kullanıcı ile form onaycılarını detayından veya topluca belirleyebilirsiniz.

Her bir kullanıcı tip ve yetkiden bağımsız unvan oluşturabilir, ünvanları seviyeye bağlayabilir ve yetkilerini düzenleyebilirsiniz. Yetkilendirme tip veya unvan bazında olabileceği gibi kişi bazında da özelleştirebilir, bir başka çalışana aktarılabilir.

Hatırlatmalar

Belirleyeceğiniz kriterlere göre çalışanlarınızın doğum günlerinde, işe başlama yıldönümlerinde belirleyeceğiniz içerik ile e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların onayını bekleyen her bir işlem için belirli periyodlarda hatırlatma iletisi sistem tarafından gönderilir.

Veri Paylaşımı, Entegrasyon

KUBA, muhasebesel işlemler için Logo, Micro gibi muhasebe sistemlerine API ler ile bağlanabilir.

GDYS (Gayrimenkul Değerleme Yönetim Sistemi) ile entegre çalışabilir, kullanıcı, masraf ve belge paylaşımı yapabilir.