KUBA Nedir?
Kurum İçi Bilgi Ağı Nedir?
Yeni teknoloji ile bulut tabanlı çalışan, kurum için bütünsel veri yönetimi yazılımı KUBA ile çalışanlarınız ile iş birliğinizi güvenli bir şekilde güçlendirerek, devamlılık gerektiren süreçlerinize yenilikçi bir yaklaşım getiriyoruz.

Çalışan personeliniz ile ilgili her türlü bilgi girişini yapabilir, organizasyon yapınıza göre müdürlük, departman, bölge ve bağlı olduğu ve onay verici kullanıcıları belirleyebilirsiniz. KVKK kapsamında gizlenecek bilgileri düzenleyebilir, sadece belirli kullanıcıların görünümüne açabilirsiniz.

Kişi detay kartında dosyalarını, izinlerini, masraflarını, formlarını, katıldığı eğitimleri, performans raporlarını üyeliklerini ve zimmetli demirbaşlarını görebilirsiniz.

Kullanıcılarınız arasında seçeceğiniz kriterlere göre birleşik detaylı arama yapabilir, arama kriterlerinizi saklayabilir, istatistiksel grafikleri görebilir ve sonuçları dışarıya aktarabilirsiniz.

Kişiye özel dosyaları tipe ve tarihine göre tanımlayabilir, elektronik ortamda listeleyebilirsiniz. Kullanıcıları izin ve avans durumlarına göre takip edebilirsiniz.

Eğitimlerini, yetki devirlerini, zimmetlerini ve kontrol gerektiren sertifika / lisanlarını yönetebilirsiniz.

Kullanıcı masraflarını tipine, onay durumuna ve tarihine göre filtreleyebilir, forma eklenme durumlarını görebilirsiniz.

Elektronik İşlemler
Kağıt kullanımınızı ve maliyetlerinizi azaltın. İşlemlerinizi elektronik ortama taşıyın.
Gelişmiş Seçenekler
İş ve süreç modellerinizi kendi tercihlerinize göre özelleştirin, farklılaştırın.
Hızlı Raporlama
Verileriniz üzerinde gelişmiş raporlama seçeneklerine sahip olun
Neden Tercih Etmelisiniz?

Web tabanlı uygulama ile ek maliyet gerektirmeden, kullanıcı kısıtlaması olmaksızın her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Gelişime açık ve ihtiyaçlarına özel değiştirilebilir, son web teknolojilerini kullanan bir yazılım kullanırsınız.

Kurum içi bilgilendirmelerinizi tek bir merkezden yapabilirsiniz.

İş gücünü ve personel bağımlılığını en aza indirgeyerek zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz.

Elektronik ortamda formlar alabilir ve formlara bağlı süreçleri takip edebilirsiniz. Bu sayede şirket içi kâğıt kullanımını ve maliyetleri en aza indirgersiniz.

Çalışanlarınız ile ilgili bütün bilgileri tek bir ekrandan yönetebilir, kişiye özel ek tanımlama yapabilirsiniz.

Müşterilerinizin kayıtlarını tek bir platformda toplayabilir, kim ile ne zaman hangi konuda görüşülmüş, kime hangi kapsamdaki teklif kim tarafından gönderilmiş, müşteri hangi konularda şikayetçi olmuş gibi bilgileri kolayca alabilirsiniz.

Verilerinizi bulutta güvenli bir şekilde sağlar ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.